Графік роботи:

Будні: 10:00-18:00

Сб: 10:00-18:00

Нд: 10:00-17:00

Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Велошоломи

Сортування:
за популярністю Спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою

Для чого потрібні велошоломи, і як правильно вибрати свою каску?

Шоломи для власників велосипедів вигадані не просто так. При аварії хороша модель допомагає пом'якшити удар і захистити від подряпин, а в деяких випадках навіть врятувати життя. Багатьом здається, що при акуратній їзді велошолом не знадобиться. Але це не так. Водити велосипед без каски — справа небезпечна. Якщо трапиться дорожня пригода, ризик отримати черепно-мозкову травму у шоломі на 85% нижчий, ніж без нього. Крім того, цей зручний аксесуар не тільки захищає голову, а й часто служить каркасом для камери, ліхтарика, навушників, окулярів та захисної маски.

Щоб купити велошолом, який ідеально вам підійде, важливо розібратися, яких видів бувають шоломи та в чому полягають їхні функції.

Види велосипедних шоломів

Велосипедна каска, велокаска, велошолом — це різні назви шолома. На сучасному ринку велотоварів представлені різноманітні моделі, ціни на котрі варіюються у широкому діапазоні. Багатьох велосипедистів цікавить, як правильно вибрати велокаску. Насамперед варто відзначити, що велосипедні шоломи бувають різні: для шосе, для гір, для екстремальної їзди, для міста, для трекових перегонів, дитячі.

  • Шосейні — відрізняються підвищеною міцністю для надійного захисту голови в разі падіння на асфальт під час швидкої їзди.
  • Шоломи для гірських велосипедів (крос-кантрійні) — закривають голову і потилицю, мають козирок. Усе це стане в пригоді для захисту голови від гілок. Ідеально якщо їхня форма пасуватиме до окулярів і захисної маски. Найчастіше їх беруть туристи через зручність та універсальність.
  • Шоломи для екстремальних видів спорту (фул-фейс) — повністю захищають голову, потилицю і підборіддя. У деяких моделей є можливість відстебнути частину, що захищає щелепу. Фул-фейс — ідеальний варіант для екстремальних видів спорту.
  • Перегонові — вирізняються аеродинамічною формою й оснащені поліпшеною вентиляцією. У них комфортно долати великі відстані.
  • Міські велошоломи виділяються яскравими дизайнерськими рішеннями — вас має бути добре видно в місті. Вони оснащені мінімальною вентиляцією, частіше робляться без козирка.
  • Казанки — велошоломи для екстремальних трюків з відповідною назві формою. Через підвищену міцність вони популярні у новачків, їх же купують для дітей.
  • Дитячі — міцні шоломи, що повністю закривають голову, частіше виготовлені у вигляді казанка, але можуть мати й іншу форму, відрізнятися підвищеною вентиляцією.

Як правильно вибрати велосипедний шолом

Насамперед потрібно визначити свій розмір. Для цього потрібно виміряти окружність голови за допомогою вимірювальної стрічки. Велосипедні шоломи випускаються для таких категорій велосипедистів:

  • шоломи для дорослих (у межах 54-65 см);
  • жіночі моделі (54-58 см);
  • підліткові (52-56 см);
  • дитячі (46-54 см).

Після визначення розміру виберіть тип активності, який передбачається, і шукайте відповідні моделі. Багатьох під час купівлі велошоломів бентежить ціна. Розглянемо, з чого складається вартість захисних касок.

Дорогий чи дешевий велошолом?

Велошолом складається з декількох елементів. Якщо для виробництва використовують найсучасніші матеріали і передові технології, то вартість таких аксесуарів досить висока. Зате вони відрізняються легкістю, забезпечують необхідну безпеку і комфорт.

Структура шоломів для велосипедів має такий вигляд:

  • Основа складається з цільного матеріалу, схожого на пінопласт. Під час падіння вона деформується, допомагаючи пом'якшити силу удару.
  • Поверх основи наноситься спеціальне зовнішнє покриття, яке зменшує її тертя об асфальт або іншу поверхню. Дешеві моделі мають покриття з полікарбонату або полістиролу (твердих пластиків), а дорожчі — з карбону (надміцний і найлегший матеріал, що застосовується в аерокосмічній галузі).
  • З внутрішньої частини шолома знаходиться підкладка. Вона робить носіння комфортнішим і теж трохи пом'якшує удар. У хорошого велошолома є достатня кількість вентиляційних отворів, завдяки яким голова охолоджується.
  • Для фіксації шолома на потилиці є регулятор, а на підборідді — застібки. У дорожчих моделей є ще регулятор обхвату, за допомогою якого можна зробити велошолом більшим або меншим зсередини.

Ціна на якісний шолом для велосипеда стартує від тисячі гривень, але завзяті любителі велоспорту готові витрачати на цей аксесуар і пару десятків тисяч гривень. І все ж вибирати велошолом краще не стільки за ціною, скільки за іншими параметрами, такими як ергономічність, вага, бренд і дизайн. Подивимося, як вони впливають на ваш комфорт.

Як зрозуміти, що велошолом вам підходить

  • Від ергономічності залежить те, наскільки щільно і зручно шолом прилягає до голови і наскільки хороша його вентиляція. Вдало підібраний велошолом має добре сидіти, обв'язка в ньому ніде не давить і не тисне. На потилиці має бути регулювання для того, щоб шолом не їздив вперед і назад. Якщо шолом погано зафіксований, то і захист його не такий сильний.
  • Від ваги залежить комфортність велошолома. Сучасні полегшені моделі можуть важити 200 г і при цьому відповідати всім стандартам безпеки.
  • Від бренду залежить надійність моделі та бездоганність її посадки. Такими параметрами можуть порадувати Specialized і UVEX. Це найбільші виробники засобів захисту в усьому світі. Їхніми товарами користуються не тільки любителі, а й професійні спортсмени.
  • Від дизайну залежить ергономічність моделі та її призначення. Наприклад, більш яскраві моделі доречні на міських дорогах. А спокійні тони матимуть кращий вигляд на тлі лісових, гірських пейзажів.

Як замовити велошолом

Інтернет-магазин Proextreem пропонує товари для любителів екстремальних видів спорту: велосипедистів, сноубордистів, гірських туристів і гірськолижників. Ціна на велосипедні шоломи та інші товари відповідає преміальній якості матеріалів і високому рівню безпеки. У нас представлені тільки ті бренди, яким ми довіряємо самі. А завдяки зручним фільтрам купити якісний велошолом на нашому сайті не складає великих труднощів. І якщо у вас виникають сумніви в правильності вашого вибору, — безплатна допомога наших досвідчених консультантів до ваших послуг.

Бажаємо безпечної їзди, успішних велогонок і задоволення від освоєння нових трюків!

Вгору