Чому купувати в Proextreem?

Робите вибір між покупкою у двох, трьох магазинах. Складно визначитися? Ви потрапили на цю сторінку, для того, щоб зрозуміти, чому саме тут я повинен купувати. Чому саме вам я повинен довіритися. Є й інші, ніж ви краще?

Нам є, що відповісти. Впевнені, що стандарти, яких ми дотримуємося вам сподобаються. Просто прочитайте цей текст до кінця. І ніхто, ні в якому іншому магазині в Україні вам не зможе це запропонувати. Навіть за гроші, той сервіс, який надаємо ми абсолютно безкоштовно. Тому що ми розуміємо, як це важливо

1️⃣ Програма лояльності — це не шаблонний документ.

Ви купуєте купу спорядження і готові за це заплатити. Але ви не розумієте, чому вам відмовляють в знижках, як постійному клієнтові (а не чекати разом з усіма). Чому немає особливого підходу і навіть вашого власного менеджера. Адже ви це заслужили.
У магазині Proextreem ми даємо своїм клієнтам таку програму.

2️⃣ Кожний клієнт з сумою покупки вище 10 000 грн. Отримує особистого менеджера по вибору спорядження.

Тепер, якщо вам потрібно щось підібрати, не обов'язково шукати на сайтах, в фільтрах.

Ваш менеджер зробить все замість вас, обговорить з вами все в зручному для вас форматі, повідомить про прийдешні знижки відразу або навіть до їх появи та особисто простежить за статусом замовлення. Про вашу знижку він сам пам'ятає, вам не потрібно про неї буде про неї просити)

3️⃣ Коли ви телефонуєте до вас, вам відповідають "не хлопчики і дівчатка", а професіонали, які готові відповісти на будь-які ваші питання, щодо обладнання, дати поради, особисті рекомендації, допомогти в підборі.

Ну і базис (про який іноді забувають)

 

Встигніть вихопити від сезону максимум. Чекаємо вас за покупками в PROEXTREEM!!!