Графік роботи:

Будні: 10:00-19:00

Сб: 10:00-18:00

Нд: 10:00-17:00

Добавьте товары в желания
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

   Купити гірськолижні рукавички в Україні

Рукавички для катання на гірських лижах є таким же важливим елементом, як і вся решта одягу, яка використовується в умовах з низькими температурами. Гірськолижні рукавички в каталозі інтернет-магазину Proextreem завжди можна знайти для чоловіків і жінок будь-якого віку. Доступно безліч варіантів дизайну, здатних задовольнити потреби кожного, хто займається гірськими лижами виключно в якості розваги та відпочинку, а також тих, хто робить це професійно. Використання звичайних рукавичок, що застосовуються в повсякденному житті, не є оптимальним варіантом — тільки вироби, призначені для катання на гірських лижах, забезпечать комфорт і безпеку.

Особливості гірськолижних рукавичок

В першу чергу, вироби поділяються по виконанню на рукавиці і, власне, рукавички, де кожен палець має свободу пересування. Кожна людина може придбати такі різновиди:

  • спортивні рукавички для катання на гірських лижах. Вироби з додатковими захисними елементами. Вони потрібні для катання на трасах, де є ймовірність торкання траси рукою. У цьому випадку застосовуються більш щільні матеріали, здатні витримати навантаження;
  • класичні. Стандартний варіант, який підходить для більшості людей, що катаються на лижах. Усередині передбачено утеплення і мембранна тканина, яка робить тривале перебування на вулиці ще більш комфортним;
  • універсальні вуличні рукавички. Підходять не тільки для катання на гірських лижах, але і для інших занять, включаючи альпінізм, сноубординг;
  • рукавички без утеплення (одношарові). Для безпосереднього спуску з гори не підходять — застосовуються тільки в ситуаціях, коли потрібно використовувати камеру для зйомки фото або відео, а також при спокійній прогулянці на лижах без необхідності розганятися.

Теплоізоляція передбачає використання синтетичних і натуральних матеріалів (в різному ступені комбінування). Крім прямого впливу снігу і води, рукавички для катання на гірських лижах забезпечують захист від вітру. Саме тому в певних моделях передбачені мембрани, здатні також утримувати тепло в особливо холодні дні, не допускаючи при цьому потіння. Якщо ви погано переносите мороз, рекомендується вибирати рукавиці, які забезпечать кращий захист, але в деяких ситуаціях сковують рухи.

Застосування традиційних рукавичок з поділом пальців дозволить отримати більший контроль, а при необхідності перебувати на вулиці вкрай довго найкращим варіантом є використання рукавичок з нагрівальним елементом всередині. Живлення здійснюється від невеликих акумуляторів. Вартість таких моделей, відповідно, вище, а вимоги до догляду — специфічні.

Для катання на гірських лижах найкраще вибирати моделі з захистом п'ястно-фалангових суглобів, які найбільше схильні до навантажень при спусках. Якщо ви хочете користуватися телефоном, не знімаючи рукавичок, доступні моделі рукавичок зі спеціальною поверхнею на внутрішній стороні — вона дозволить використовувати пристрої з сенсорним екраном.

Придбати гірськолижні рукавички

Вибирайте в каталозі магазина Proextreem рукавички, які будуть підходити вашим вимогам. Доступні кілька розмірів виробів, які дозволяють задовольнити запити в плані дизайну. Від вас вимагається лише вибрати модель, оформити замовлення і дочекатися його. Доставка виконується в будь-яке місто України однією з служб доставки. Гарантується висока якість рукавичок, довговічність при регулярному використанні і можливість багаторазового прання побутовими засобами.

Вгору